Socialinė iniciatyva „Keliaujantis sunkių minčių akmuo"

 • #SunkiosMintys

  #Keliaujantisakmuo

  Vaikų linija drauge su laidų kūrėja, visuomenininke ir mama Beata Nicholson bei „Surink Lietuvą" projekto autore Lina Baubliene skelbia socialinę iniciatyvą „Keliaujantis sunkių minčių akmuo“, kuria norime pasakyti, kad svarbi visa Lietuva – nuo mažiausių kampelių iki didmiesčių, svarbus kiekvienas vaikas ir kiekvienas jo sunkumas.

  Padėk išgirsti vaikus, palaikyk Vaikų liniją!

  1. Sek socialiniuose tinkluose Vaikų liniją – FB IG, Beatą Nicholson – FB IG ir Surink Lietuvą – FB IG bei žiūrėk, kur keliauja #sunkiosmintys akmenys

  2. Skleisk žinią. Radus akmenį savo mieste – nusifotorafuok / nufotografuok, dalykis soc. tinkluose su grotažymėmis #SunkiosMintys #KeliaujantisAkmuo. Taip pat žymėk Vaikų liniją, Beatą Nicholson, Surink Lietuvą

  3. Perkelk akmenį į kitą vietą, kad žinia apie išklausymo stebuklą ir paramą Vaikų linijai sklistų kuo plačiau

  4. Paremk Vaikų liniją. Tai galima padaryti skiriant 1,2 proc. GPM, tampant periodiniu rėmėju, skiriant vienkartinę paramą ar įsigyjant mokymus.   

   

   

  Prie iniciatyvos „Keliaujantis sunkių minčių akmuo“ jungiasi verslo įmonės

  Priimdamos #SunkiosMintys akmenį įmonės, paremia Vaikų liniją ir skleidžia žinią apie išklausymo galią.


  1. Priima #SunkiosMintys akmenį ir nusifilmuoja, nusifotografuoja ar kitaip paviešina žinutę – kodėl įmonė / organizacija mato prasmę palaikyti Vaikų liniją, išklausančią vaikų sunkumus.
  2. Skleidžia žinią. Komunikuoja savo kanalais naudodami grotažymes #SunkiosMintys #KeliaujantisAkmuo. Taip pat pažymi @Vaikų liniją, @Beatą Nicholson, @Surink Lietuvą.
  3. Perduoda #SunkiosMintys akmenį kitai įmonei ar organizacijai ir kviečia tęsti iniciatyvą bei padėti išvaduoti vaikus nuo sunkių minčių palaikant Vaikų liniją.
  4. Papasakoja kaip palaiko Vaikų liniją pvz., skiria finansinę paramą, remia prekėmis ar paslaugomis, padeda skleisti žinią apie vaikų emocinę gerovę ir #SunkiosMintys akmenį.

   

  #4 „Keliaujantis sunkių minčių akmuo“ pradėjo kelionę Vilniuje PC „Ozas“, „Douglas“ parduotuvės atidarymo metu
  2024 m. kovo 27 d. 

  „Sveiki ir laimingi vaikai visų mūsų ateitis“
   VILŪNĖ SPAIČĖ, CEO Lithuania, Latvia, Estonia  

   

  #4 „Keliaujantis sunkių minčių akmuo“ tęsia savo kelionę: ne tik skleidžia žinią ir kviečia palaikyti Vaikų liniją, bet ir skatina bendrystę tarp verslo įmonių.
  2024 m. balandžio 11 d.

  DOUGLAS biuro darbuotojai apsilankė BIOK LAB ir perdavė Vaikų linijos keliaujantį siunkių minčių akmenį. DOUGLAS darbuotojams apsilankymas BIOK LAB ir susipažinimas su įmonės istorija, ateities siekiais ir sudėtingu kosmetikos kūrimo procesu paliko didelį įspūdį.