Bendradarbiaukime

 • Finansinė parama

  Kviečiame prisidėti prie Vaikų linijos veiklos skiriant finansinę paramą. Taip prisidedate prie teigiamų socialinių pokyčių, vaikų emocinės gerovės.

  • Padėsite išklausyti kiekvieną vaiką, kai jam to reikia. Vaikų linija šiuo metu turi galimybę atsiliepti į 8 iš 10 vaikų kreipimųsi.
  • Padėsite pritraukti ir išlaikyti motyvuotų emocinės paramos savanorių. Vis mažiau žmonių linkę įsipareigoti ilgalaikei savanorystei, o ji svarbi ne tik dėl nevyriausybinės organizacijos socialinės misijos, bet ir dėl asmeninės naudos savanoriaujančio asmens emocinei ir fizinei sveikatai. Taip pat savanoriška veikla padeda kurti pilietišką visuomenę.
  • Padėsite didinti NVO sektoriaus finansinį tvarumą. Privati įmonių ar fizinių asmenų parama prisideda prie nevyriausybinių organizacijų stabilumo, nepertraukiamų paslaugų užtikrinimo. Jūsų parama mums yra pasitikėjimo mandatas.
  Jei suteikiamos paramos dydis yra mažesnis nei 1500 EUR, rašytinė paramos sutartis nėra privaloma. Jei paramos dydis nuo 1500 EUR iki 14500 EUR, paramos sutartis turi būti rašytinė, o viršijus 14500 EUR sumą, paramos sutartis turi būti ne tik rašytinė, bet ir notarinė.
  pasirašyti paramos sutartį skirti paramą
  Parama prekėmis / paslaugomis

  Prisidėti prie Vaikų linijos veiklos galite ne tik skirdami finansinę paramą, bet ir paremdami prekėmis ir / ar paslaugomis.

  • Pavyzdžiui, galite padėti motyvuoti Vaikų linijos savanorius dovanomis – bilietai į teatrą, sveiki užkandžiai, kava ar arbata savanorių budėjimo metu, knygos ir t. t.
  • Galite užsakyti mokamą Vaikų linijos specialistų paskaitą savo darbuotojams ar klientams, pvz. apie emocinius vaikų poreikius ir kaip jiems atliepti, apie aktyvaus klausymo įgūdžius, praverčiančius tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime.
  • Turite daugiau minčių bendradarbiavimo, komunikacijos, socialinės atsakomybės projektams, kurie susiję su emocine vaikų gerove? Kviečiame užpildyti užklausos formą apačioje arba susisiekti su paramos projektų koordinatore tel.:  +370 671 79599 arba el. paštu: remimas@vaikulinija.lt

  Vaikų linija veikloms paramą gauna iš įvairių valstybinių, tarptautinių institucijų, verslo įmonių ir privačių asmenų. Šis bendradarbiavimas remiasi abipuse pagarba, o finansinė parama nesuteikia galimybės kontroliuoti Vaikų linijos veiklas ir neturi įtakos Vaikų linijos etikos principams. Todėl svarbu, kad mūsų partneriai sutiktų su Vaikų linijos vertybėmis, jų laikytųsi ir gerbtų.

  Duomenys bankiniam pavedimui:
  Viešoji įstaiga Vaikų linija
  Įmonės kodas: 300592971
  Banko sąskaita:
  Swedbank AB
  LT637300010182725873 

  Jeigu turite klausimų, susisiekite su mumis užpildant užklausą

  Vaikų linija nebendradarbiauja su partneriais, pažeidžiančiais JT Vaiko teisių konvenciją, Vaikų linijos etikos principus. Vaikų linija nebendradarbiauja su partneriais, kurie gamina, parduoda, naudoja ar remia kitas kompanijas šiose pramonės šakose: ginklų, alkoholio, tabako, pornografijos, lažybų ar azartinių lošimų.