Vaikų linija yra atvira įvairiems bendradarbiavimo projektams, kurie prisideda prie vaikų ir paauglių gerovės. Mums rūpi vaikų emocinė sveikata. Mums rūpi, kad patyčių mastas Lietuvoje mažėtų. Mums rūpi, kad kiekvienas vaikas būtų išgirstas ir augtų sėkmingai išnaudodamas savo potencialą.
Jeigu ir jums artimos šios vertybės, gal mums pakeliui? 

Vaikų linija bendradarbiauja su rašytoju Tomu Dirgėla

„Alma Littera“ išleistoje Tomo Dirgėlos knygoje apie tėvų skyrybas – ir Vaikų linijos patarimai vaikams, kaip išbūti per sudėtingus šeimos procesus. 

„Pažink mane“ – komunikacinis žaidimas šeimoms

Santykiai su tėvais – viena dažniausių temų, kuria į Vaikų liniją kreipiasi vaikai ir paaugliai. Pastaruoju metu sulaukiame per 5 000 tokių pokalbių kasmet. Taigi Vaikų linija drauge su „Pokalbių gidu“ sukūrė komunikacinį žaidimą šeimoms „Pažink mane“. Pasitelkėme Vaikų linijos patirtį ir į klausimus sudėjome aktualiausias temas, galvojome, kaip sukurti saugią erdvę atviriems pokalbiams ir pagarbiai išklausyti vienam kitą. Taip atsirado komunikacinis įrankis – 100 kortelių žaidimas su kruopščiai suformuluotais klausimais paaugliams ir jų šeimos nariams. Kuriant žaidimą buvo galvojama ir apie vaikus, ir apie tėvus. 

Bendradarbiavimas su „Procter&Gamble“

Siekiant stabdyti patyčias Lietuvos mokyklose, Vaikų linija drauge su „Procter&Gamble“ prekės ženklu „Head&Shoulders“ organizavo paramos kampaniją #SuremkimePečius. Už surinktas lėšas Lietuvos mokyklose 2023–2024 mokslo metais vykdomi reagavimo į patyčias mokymai, skirti mokytojams ir mokyklų darbuotojams.

„Drugelio širdis“ – filmas, kuris padeda kalbėti apie patyčias

Režisierės Inesos Kurklietytės filmas „Drugelio širdis“ siunčia socialinę žinutę ir kviečia kalbėtis apie patyčias, apie drąsą būti kitokiu, apie draugystę. Vaikų linijos specialistai parengė filmo aptarimo gaires, nes šį filmą rekomenduojame pradinių ir jaunesnių klasių mokiniams kaip priemonę, leidžiančią jautriai pažvelgti į patyčių temą ir aptarti, kokius jausmus jos kelia, kokie galimi reagavimo į patyčias būdai.