„Drugelio širdis“ – filmas, kuris padeda kalbėti apie patyčias

Režisierės Inesos Kurklietytės filmas „Drugelio širdis“ siunčia socialinę žinutę ir kviečia kalbėtis apie patyčias, apie drąsą būti kitokiu, apie draugystę. Vaikų linijos specialistai parengė filmo aptarimo gaires, nes šį filmą rekomenduojame pradinių ir jaunesnių klasių mokiniams kaip priemonę, leidžiančią jautriai pažvelgti į patyčių temą ir aptarti, kokius jausmus jos kelia, kokie galimi reagavimo į patyčias būdai.

Režisierės Inesos Kurklietytės filmas „Drugelio širdis“ siunčia socialinę žinutę ir kviečia kalbėtis apie patyčias, apie drąsą būti kitokiu, apie draugystę. Vaikų linijos psichologė dr. Jurgita Smiltė Jasiulionė ir kampanijos „BE PATYČIŲ“ koordinatorė Eglė Tamulionytė parengė filmo aptarimo gaires, nes šį filmą rekomenduojame pradinių ir jaunesnių klasių mokiniams kaip priemonę, leidžiančią jautriai pažvelgti į patyčių temą ir aptarti, kokius jausmus jos kelia, kokie galimi reagavimo į patyčias būdai.

Taip pat filmo kūrybinė grupė ir platintojai prisidėjo prie Vaikų linijos misijos – išklausyti kiekvieną vaiką, kai jam to labiausiai reikia, skirdami finansinę paramę. 10 cnt. nuo kiekvieno parduoto kino bilieto į filmo „Drugelio širdis“ peržiūrą, buvo skiriama paremti Vaikų liniją.