Komunikacinis žaidimas „Pažink mane“ + parama Vaikų linijai

 • Komunikacinis žaidimas „Pažink mane“ + parama Vaikų linijai

  Perkant komunikacinį žaidimą „Pažink mane“ remiate „Vaikų linijos" veiklą.

  Tėvams ir paaugliams norisi pasišnekėti, palaikyti ryšį, bet kartais nėra lengva tai padaryti. Arba klausimai netinka, arba sunku sugalvoti, kaip pradėti pokalbį, pvz., apie lytinį brendimą – kad ir tėvams būtų jauku, ir vaikai nesijaustų pamokslaujami.

  Vaikų linija drauge su „Pokalbių gidu" sukūrė komunikacinį įrankį šeimoms, kuris padeda megzti gilesnius ir atviresnius pokalbius bei padeda geriau vieniems kitus pažinti.

  Įsigiję žaidimą turėsite progą geriau girdėti ir pažinti savo vaikus, o pinigai, kuriuos sumokėsite už žaidimą, bus skirti išklausyti ir kitus vaikus, kurie galbūt neturi savo aplinkoje supratingų ir palaikančių suaugusiųjų. Vaikų linija kasdien atsiliepia į beveik 300 vaikų ir paauglių kreipimųsi. Padėkite mums padėti vaikams – jūsų parama svarbi!

  Nemokamas pristatymas Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją. 

  Pristatymo terminas Lietuvoje: 5 d. d.  

 • Dėžutėje rasite 100 kruopščiai atrinktų klausimų, kurie sukurti padėti puoselėti pasitikėjimą bei žaismingai gilinti ryšį tarp tėvų ir vaikų / paauglių. Šis kortelių žaidimas padeda kurti saugią ir neįpareigojančią erdvę, kurioje klausimų pagalba vaikai gali geriau reikšti savo jausmus ir norus, o suaugusieji turi puikią galimybę pakalbėti aktualiomis temomis, pasidalyti ir savo patirtimi. Čia nėra tardytojų ir tardomųjų, žaidimas kviečia pagarbiai ir lygiavertiškai klausyti, girdėti ir dalytis.

  Pokalbiuose svarbu neskubėti ir neskubinti, pagarbiai išklausyti ir suprasti, kad nėra blogų atsakymų. Žaidimas sukurtas žaisti ilgai, po kurio laiko grįžtant prie tų pačių klausimų ir atrandant vis kitų atsakymų.

  • Žaidimą sudaro trys kategorijos, apimančios jausmų, norų ir brendimo temas.
  • Sukurta suaugusiųjų ir vaikų / paauglių (10+ metų) komunikacijai. Drąsesnių klausimų kategorija pažymėta pipiriuko ženklu ir yra rekomenduojama paaugliams nuo 12 metų.
  • Kortelių spaudai naudojamas aukštus aplinkosauginius standartus atitinkantis popierius.

  Keli klausimų pavyzdžiai:
  - Kai man liūdna, aš noriu... (Pabaik sakinį.)
  - Ką reiškia būti suaugusiu? 
  - Kaip jautiesi, kai tave apkabina? Kas norėtum, kad apkabintų dažniau? 
  - Kas, tavo nuomone, yra svarbu prieš pradedant pirmuosius lytinius santykius? 

 • Tapk Vaikų linijos rėmėju:

  paremk mus bendradarbiaukime