Parama Vaikų linijai + komunikacinis žaidimas „Pažink mane“

 • Parama Vaikų linijai + komunikacinis žaidimas „Pažink mane“

  Perkant komunikacinį žaidimą „Pažink mane“ remiate „Vaikų linijos" veiklą.

  Tėvams ir paaugliams norisi pasišnekėti, palaikyti ryšį, bet kartais nėra lengva tai padaryti. Arba klausimai netinka, arba sunku sugalvoti, kaip pradėti pokalbį, pvz., apie lytinį brendimą – kad ir tėvams būtų jauku, ir vaikai nesijaustų pamokslaujami.

  Vaikų linija drauge su „Pokalbių gidu" sukūrė komunikacinį įrankį šeimoms, kuris padeda megzti gilesnius ir atviresnius pokalbius bei padeda geriau vieniems kitus pažinti.

  Įsigiję žaidimą turėsite progą geriau girdėti ir pažinti savo vaikus, o pinigai, kuriuos sumokėsite už žaidimą, bus skirti išklausyti ir kitus vaikus, kurie galbūt neturi savo aplinkoje supratingų ir palaikančių suaugusiųjų. Vaikų linija kasdien atsiliepia į beveik 300 vaikų ir paauglių kreipimųsi. Padėkite mums padėti vaikams – jūsų parama svarbi!

  Nemokamas pristatymas Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją. 

  Pristatymo terminas Lietuvoje: 5 d. d.  

 • Ką išgyvena vaikas, kuris vieną dieną netikėtai sužino, kad jo tėvai skiriasi? Kaip galima padėti draugui, kuomet matai, kad jo pasaulis verčiasi aukštyn kojomis ir jis išgyvena daug sunkių jausmų? Kaip skyrybas išgyvenančiam vaikui gali padėti šalia esantys suaugusieji, kurie nėra jo šeimos nariai? Ar žinote, kur ieškoti atsakymų į tokius klausimus? Ogi, Tomo Dirgėlos knygoje „Juoda dėmelė baltose lubose“. Šioje knygoje pasakojama vieno berniuko, Igno, istorija, kuris patiria savo tėvų skyrybas ir pasakojama, kaip jaučiasi visa jo šeima. Labai liūdna, tačiau skyrybas išgyvenančių vaikų jausmai ir poreikiai dažnai lieka nuošalyje. Tuo metu tėvai yra apimti labai intensyvių jausmų ir kartais negali atliepti į vaikų poreikius. Todėl tokių knygelių skaitymas yra vienas iš būdų palaikyti vaikus, kurie susiduria su sunkiomis netektimis arba sunkiais išgyvenimais. O be to, kad čia rasite atsakymus į jau minėtus klausimus, taip pat knygelės pabaigoje rasite Vaikų linijos ruoštas rekomendacijas vaikams, kaip jie gali geriau pasirūpinti savimi, kuomet susiduria su tėvų skyrybomis, o taip pat, kaip gali pasiūlyti pagalbą savo draugui.

  Jurgitos Smiltės parengta knygos rekomendacija: https://youtu.be/zjgKyzhRNNI
    

 • Tapk Vaikų linijos rėmėju:

  paremk mus bendradarbiaukime