PASKAITA TĖVAMS, GLOBĖJAMS: Kaip nepasiklysti paauglystės „džiunglėse“?

 • PASKAITA TĖVAMS, GLOBĖJAMS: Kaip nepasiklysti paauglystės „džiunglėse“?

  Pobūdis: paskaita (nuotolinė)

  Trukmė: 2 ak. val.Skirta: tėvams, globėjams

  Dalyvių skaičius: iki 30

  Pastaba:
  Paskaita užsakoma grupei, konkretus paskaitos laikas derinamas po užsakymo. Gavę užsakymą susisieksime su Jumis per 3 darbo dienas. Nepavykus suderinti mokymų laiko ir mokymams neįvykus per 6 mėn. nuo jų įsigijimo, pinigai už mokymus grąžinami.  

 • Paauglystė – tai laikotarpis, kurio metu vyksta dideli pokyčiai paauglio fiziniame, socialiniame bei emociniame gyvenime. Tai nepaprastai įdomus, bet tuo pačiu painus tarytum „džiunglės“ laikotarpis, kuriame iššūkių kyla tiek pačiam paaugliui, tiek šalia jo esantiems suaugusiems. Atrodo, kad paaugliai viską nori spręsti patys ir gyventi savarankišką gyvenimą – tad maištauja, nuvertina suaugusiuosius, žvelgia į juos kritiškai, nebepasikliauja jų nuomone.

  Tačiau greta noro būti „suaugusiu“, paaugliams vis dar svarbu šalia savęs turėti tėvus, kurie jį myli ir kuriems jis rūpi. Taigi tėvams šiuo laikotarpiu iškyla nepaprastai svarbus uždavinys: paleisti į pasaulį savo beveik suaugusius vaikus, priimant visus paauglystės „emocinius kalnelius“, paauglio kritiką bei nuvertinimą, tačiau tuo pačiu metu išsaugant ryšį. Paskaitos metu:

  • Pažvelgsime į paauglystę pačių paauglių akimis,
  • Aptarsime, kokie yra paauglystės laikotarpio uždaviniai bei paauglio poreikiai
  • Ieškosime atsakymų į klausimus – kaip prakalbinti paauglį, kaip padėti jam susidūrus su sunkumais,
  • Diskutuosime, kas padeda, o kas trukdo išlaikyti saugų, palaikantį ryšį su paaugliu.
 • Tapk Vaikų linijos rėmėju:

  paremk mus bendradarbiaukime