Parama Vaikų linijai + knyga „Juoda dėmelė baltose lubose“

 • Parama Vaikų linijai + knyga „Juoda dėmelė baltose lubose“

  Skiriant 25 Eur paramą Vaikų linijai, dovanų gausite Tomo Dirgėlos knygą „Juoda dėmelė baltose lubose“ su autoriaus parašu ir padėka.


  Bendradarbiaudama su leidykla „Alma Littera“ ir vaikų rašytoju Tomu Dirgėla, Vaikų linija prisideda prie svarbių emocinių temų vystymo. Pasitelkdamas humorą ir taip mėgstamas absurdiškas situacijas rašytojas T. Dirgėla sukūrė jautrią istoriją apie šeimą ir tėvų skyrybas. Knygos pabaigoje ir jaunieji, ir suaugusieji knygos skaitytojai ras Vaikų linijos psichologės Jurgitos Smiltės Jasiulionės patarimų, ką daryti, jei tėvai priėmė sprendimą skirtis.


  Nemokamas pristatymas Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją.
  Pristatymo terminas Lietuvoje: 5 d. d.

  Pasiūlymas galioja tol, kol baigsis dovanos. 
    

 • Ką išgyvena vaikas, kuris vieną dieną netikėtai sužino, kad jo tėvai skiriasi? Kaip galima padėti draugui, kuomet matai, kad jo pasaulis verčiasi aukštyn kojomis ir jis išgyvena daug sunkių jausmų? Kaip skyrybas išgyvenančiam vaikui gali padėti šalia esantys suaugusieji, kurie nėra jo šeimos nariai? Ar žinote, kur ieškoti atsakymų į tokius klausimus? Ogi, Tomo Dirgėlos knygoje „Juoda dėmelė baltose lubose“. Šioje knygoje pasakojama vieno berniuko, Igno, istorija, kuris patiria savo tėvų skyrybas ir pasakojama, kaip jaučiasi visa jo šeima. Labai liūdna, tačiau skyrybas išgyvenančių vaikų jausmai ir poreikiai dažnai lieka nuošalyje. Tuo metu tėvai yra apimti labai intensyvių jausmų ir kartais negali atliepti į vaikų poreikius. Todėl tokių knygelių skaitymas yra vienas iš būdų palaikyti vaikus, kurie susiduria su sunkiomis netektimis arba sunkiais išgyvenimais. O be to, kad čia rasite atsakymus į jau minėtus klausimus, taip pat knygelės pabaigoje rasite Vaikų linijos ruoštas rekomendacijas vaikams, kaip jie gali geriau pasirūpinti savimi, kuomet susiduria su tėvų skyrybomis, o taip pat, kaip gali pasiūlyti pagalbą savo draugui.

  Jurgitos Smiltės Jasiulionienės knygos rekomendacija

 • Tapk Vaikų linijos rėmėju:

  paremk mus bendradarbiaukime