Parama Vaikų linijai + knyga „Namų virtuvės hitai“

 • Parama Vaikų linijai + knyga „Namų virtuvės hitai“

  Skiriant 35 Eur paramą Vaikų linijai, dovanų gausite Beatos Nicholson knygą „Namų virtuvės hitai “ su autorės parašu ir padėka.

  Maisto gaminimas gali būti puikus būdas jaukiai praleisti laiką su šeima, artimaisiais. Tokia bendra veikla suartina, stiprina ryšį. Gamindami kartu, mes ne tik mėgaujamės akimirka, bet ir mokomės vieni iš kitų, perduodame šeimos receptus iš kartos į kartą. Šeimos vakarienė ar pietūs, kuomet valgomas kartu pagamintas maistas, kuria šiltas ir įsimintas akimirkas. 

  Nemokamas pristatymas Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją.
  Pristatymo terminas Lietuvoje: 5 d. d.

  Pasiūlymas galioja tol, kol baigsis dovanos.
    

 • Daugiau kaip 100 receptų jūsų kasdienai ir šventėms

  Šioje knygoje sudėti mano namų virtuvės favoritai ir hitais tapę receptai. Čia rasite ir daržovingų patiekalų, ir mano šeimos pamėgtų vakarienių receptų, ir jaukių kepinių. Tikiuosi, ši knyga bus greitoji pagalba ir įkvėpimas savaitgaliui bei kasdienai. Noriu, kad kiekvienas receptas paskatintų jus išbandyti ką nors nauja, kad būtumėte įkvėpti kurti šventę namuose ir skanią kasdienybę. 

  Daug tikro ir skanaus gyvenimo

  Knygoje – ne tik „Beatos virtuvės“ bendruomenės patikrinti receptai, nuostabios patiekalų nuotraukos, bet ir smagios istorijos iš mano gyvenimo, kurios, tikiuosi, privers nusišypsoti ir jus. 

  Knyga - geriausia dovana 

  Tikiu, kad visos knygos visų pirma yra poilsis. Knygos yra gyvenimui, įkvėpimui. Tad dovanokite savo artimiesiems įkvėpimą gaminti, kurti šventę ir valgyti tikrą, subalansuotą maistą! 

  Beata Nicholson 

 • Tapk Vaikų linijos rėmėju:

  paremk mus bendradarbiaukime